Генеральний директор Huawei по споживчому бізнесу Річард Ю оголосив, що компанія готова до розгортання власної операційної системи для смартфонів та інших пристроїв бренду.

Читайте також: Флагманську лінійку смартфонів Honor 20 представили офіційно: характеристики і ціна

Особливості нової операційної системи. За даними китайського холдингу Sina Corp, ОС від Huawei сумісна з усіма додатками Android і пов'язаними веб-додатками. Джерело стверджує, що після перекомпіляції Android-додатків для роботи з новою платформою їх продуктивність зросте більш ніж на 60%.

Коли запустять нову операційну систему? Річард Ю зазначив, що нова ОС буде єдиною платформою для безлічі пристроїв: смартфонів, ПК, планшетів, телевізорів, автомобілів і навіть розумного одягу. Розгортання операційної системи почнеться в період з осені 2019 року по весну 2020 року.

Демонстрація операційної системи Hongmeng від Huawei – дивіться відео

Деякі джерела вважають, що програмне забезпечення Huawei буде відгалуженням від проекту AOSP, розповсюджуваного з відкритим вихідним кодом.

Що відомо про скандал з Huawei? Нагадаємо, Google призупинила підтримку пристроїв Huawei після попадання компанії до списку санкцій "чорний список" США. А це означає, що Huawei не може купувати обладнання і програмне забезпечення у американських фірм без попереднього дозволу уряду.

Причиною такого кардинального рішення стало звинувачення китайської компанії у шпишунстві і у зборі конфіденційних даних за допомогою свого обладнання. Окрім того, американські виробники закликали європейські компанії не співпрацювати з китайським виробником у впровадженні 5G в Європі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно