Згідно зі специфікаціями, прилад оснащений високоефективним тришаровим HEPA-фільтром, який відповідає класу очищення H13. Пристрій здатний затримувати тонкодисперсні частинки розміром 0,3 мікрона, включаючи пилок і алергени. За запевненням виробника, ефективність очищення повітря при використанні новинки становить 99,95%, повідомляє Gizmochina.

Цікаво Huawei готує розумну колонку Sound Pro

Smart Selection 720 1i стежить за зміною якості повітря в приміщенні за допомогою вбудованого високоточного лазерного датчика часток і автоматично включається, коли в цьому є необхідність. Індикатор на круглому дисплеї пристрою змінює колір на зелений, жовтий або червоний залежно від результатів сканування, інформуючи користувача про якість повітря в приміщенні.

Очищувач повітря Huawei Smart Selection 720 1i
Очищувач повітря Huawei Smart Selection 720 1i

Пристрій має компактний корпус (24х24x47,3 см) і примітний низьким рівнем шуму (31 дБ), що дозволяє використовувати його навіть у спальні в нічний час. Продуктивність приладу становить до 350 м3/год, при цьому площа приміщення для ефективного очищення не повинна перевищувати 42 квадратних метри.

Ціна

Huawei Smart Selection 720 1i вже надійшов у продаж в Китаї за ціною 106 доларів (≈ 3000 гривень).