Магазин розташований у центрі міста на вулиці Кернтнерштрассе і працюватиме з 10 ранку до 20:00 з понеділка по п'ятницю, а також у суботу до 18:00. Він має п’ять поверхів площею близько 600 квадратних метрів, три з яких розроблені для клієнтів.

Цікаво Huawei представила платформу Business Connect для бізнесів усіх форм та розмірів

Що цікавого запропонують клієнтам

Урочисте відкриття відбулося сьогодні, 20 жовтня. У магазині є зони для консультацій, продажу, інтерактивів, навчання, обслуговування, а також достатньо місця для презентацій і тестування нових продуктів.

Магазин Huawei / Фото Huawei

Huawei невпинно працює над зміцненням взаємин із клієнтами у всьому світі та підтримує їх у повсякденному житті завдяки нашим новітнім цифровим технологіям. Окрім технологічного прогресу, можливого завдяки нашим інноваційним продуктам, ми надаємо шанувальникам і користувачам Huawei преміальний купівельний досвід у флагманських магазинах Huawei у всьому світі, зокрема й в Австрії. У всіх наших магазинах ми пропонуємо високоякісні послуги та надаємо можливість випробувати інновації Huawei,
— зазначив Дерек Ю, президент підрозділу Huawei CBG у Центральній та Східній Європі, Скандинавських країнах і Канаді.

  • У зоні біля входу компанія свої головні продукти, зокрема смартфони Huawei P40 Pro і Huawei Mate40 Pro, а також новітні аудіо- та портативні пристрої.
  • Далі йдуть ноутбуки та монітори.

Магазин Huawei / Фото Huawei

  • На цокольному поверсі розташувалася зона розумного дому – від розумної кухні до розумної вітальні.

Магазин Huawei / Фото Huawei

  • В інтерактивній зоні клієнти можуть познайомитися із роботою автоматизованого дому й дізнатися, якою буде оселя майбутнього. Тут можна спробувати керувати системами через планшет, тим самим переконавшись у бездоганній взаємодії між пристроями, яку забезпечує фірмова операційна система Huawei HarmonyOS.

Магазин Huawei / Фото Huawei

  • Зона обслуговування розташована на верхньому поверсі. Тут клієнтам Huawei допомагають вирішити проблеми, пов'язані з конкретними пристроями. За наявності деталей ремонт проводиться того ж дня. Після ремонту пристрій очищається і дезінфікується.
  • У залі очікування клієнтам запропонують каву в традиційному віденському стилі.

У цьому магазині працюватиме команда з 20 осіб, надаючи сервіс десятьма мовами.