24 канал ознайомився з кишеньковою колонкою Huawei FreeGo та всіма її характеристиками й особливостями.

Не пропустіть Представили потужний домашній роутер Huawei B535: ціна в Україні

Дизайн

Huawei FreeGo візуально являє собою "шайбу" діаметром 120 міліметрів. Попри невеликі розміри, всередині пристрою розмістилися відразу два динаміки та один пасивний випромінювач з алюмінієвого сплаву для "прокачування" низьких частот.


Портативна "кишенькова" колонка Huawei FreeGo

"Начинка"

Крім можливості відтворення музики через Bluetooth, гаджет примітний наявністю модуля NFC для швидкого сполучення зі смартфоном без додаткових налаштувань.

Новинка також оснащена двома мікрофонами з підсилювачем, за допомогою яких її можна використовувати в ролі динаміка гучного зв'язку. За заявою виробника, чітко передавати голос користувача пристрій може з відстані до трьох метрів. Доповнює список особливостей портативної колонки функція швидкої зарядки через порт USB Type-C: п'ятнадцяти хвилин у розетки пристрою вистачить на дві години безперервного відтворення музики.

Цікаво Флагманський планшет Huawei MatePad Pro: комфортний інструмент для роботи і розваг

Ціна

А от тут наразі виробник мовчить. Повідомили лише, що максимальний час автономної роботи та ціна ґаджета будуть оголошені виробником пізніше. Старт продажів портативної новинки очікується в середині липня поточного року.