Після публікації твіт викликав бурхливу дискусію серед користувачів мережі. Вони залишили величезну кількість коментарів під дописом і зробили понад дві тисячі ретвітів.

Цікаво Huawei відкрила величезний п'ятиповерховий магазин у центрі Відня: фото

Що це було

Все почалося з твіта про знижку, опублікованого 22 листопада:

Спеціально до Чорної п'ятниці! 100% знижка на всі телефони, які ми продаємо у США".

Фактично це означало, що отримати смартфон компанії можна повністю безплатно. Багато користувачів одразу ж зрозуміли, в чому суть публікації компанії, про що й написали у коментарях та своїх ретвітах. Проте так було не в кожному випадку. Тому Huawei були змушені згодом пояснити свій вчинок.

Гаразд, люди. Це лише жарт. Ми не можемо продавати будь-що у США".

Публікація, звісно ж, виявилась жартом, оскільки після накладення санкцій ще за часів президентства Дональда Трампа, Huawei більше не може вести бізнес у США і з компаніями зі США.

  • Нагадаємо, кілька років тому китайського виробника електроніки Huawei звинуватили у промисловому шпигунстві, шахрайстві, співпраці з комуністичною владою Китаю і загрозі національній безпеці США.
  • У травні 2019 року Дональд Трамп підписав указ, який заборонив компаніям країни користуватися обладнанням Huawei.
  • Співпрацю з нею припинили Microsoft, ARM, Facebook, Google та багато інших.
  • Компанія була змушена тимчасово зупинити виробництво ноутбуків та смартфонів і шукати шляхи порятунку свого бізнесу в умовах недоступності низки комплектуючих та інших технологій, які раніше використовувались в її техніці.
  • Так, наприклад, був відділений в окрему компанію бренд Honor.
  • Сьогодні Huawei продовжує працювати. Вона, наприклад, перейшла на використання власної операційної системи для смартфонів.