З чим мала приїхати Kojima Productions

Цікаво: Як коронавірус вплине на виробництво смартфонів у 2020 році

Хідео Кодзіма повинен був виступати на майбутньому заході Game Developers Conference 2020. Відвідувачі також могли б зустрітися з програмістом штучного інтелекту Еріком Джонсоном, але все скасувалося, повідомляє Overclock3D.

Electronic Arts на виставці

Серед планів Electronic Arts були різні конференцій в сфері розробки ігор, включаючи тему застосування штучного інтелекту в шутерах, управління командами великих ігор, створенні звуку для Anthem і розповіді про внутрішній устрій компанії.

Обидві студії зізналися, що вони довго думали над своїми рішеннями, але вважають, що з нинішньою ситуацією з коронавірусом і його поширенням людям краще не збиратися в одному місці і закликали своїх фанатів і геймерів не відвідувати найближчим часом ніяких великих зібрань.

Що важливо знати про коронавірус в Китаї? Цей вірус зафіксували в Китаї наприкінці 2019 року. Однак, згодом, вірус поширився до Японії, Південної Кореї, на Філіппіни, США та в низку країн Європи. Найбільш небезпечною серед європейських країн стала Італія (північні регіони). Там хворобу виявили в 322 людей, а померло від неї 10 хворих. В Україні не зафіксовано жодного випадку зараження небезпечним вірусом з Китаю.

Covid‑2019 став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина. За останніми даними, від вірусу померли 2 768 людей, загалом захворіли 81 191 людина (дані станом на день 26 лютого 2020 року). До слова, є й хороші новини: вже 30 279 людей одужали від коронавірусу.

До слова, через спалах Covid‑2019 вже відмінили масштабну виставку мобільної електроніки MWC 2020.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно