Продуктивність нового процесора

Цікаво Інтегрована графіка AMD виявилася кращою за дискретні GPU NVIDIA

У мережі з'явився скріншот протоколу випробувань Core i7-1185G7 в бенчмарку 3DMark Time Spy, що демонструє обчислювальну потужність інженерного зразка майбутньої новинки, передає Wccftech.

4-ядерний процесор з 8 потоками виконання працює на базовій тактовій частоті 3,0 ГГц, а результат його синтетичного тестування (CPU Score) склав 2 922 бали.


Результати тесту процесора Intel Core i7-1185G7

За даними джерела, комерційна версія чіпа зможе розганятися до 4,3 ГГц в режимі boost, і результат випробувань порівняно з прототипом виявиться помітно вище.

Графіка

Інтегрована відеокарта Intel Xe, оснащена 96 виконавчими блоками, набрала в графічному бенчмарку 1 296 балів – на 5% більше, ніж вбудоване відеоядро AMD Ryzen 7 4800U.


Характеристики вбудованої графіки

Дата анонсу

Анонс 11 покоління процесорів Intel на базі архітектури Willow Cove очікується вже в 2020 році. Мережеві інформатори стверджують, що Intel також має намір повністю перейти на вбудовану графіку Xe, продуктивність якої вдвічі вище, ніж у актуальних рішень вендора.

Точна дата випуску і вартість новинок не повідомляються.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно