Акції, які передували виходу гри

До теми У грі Plague Inc. з'явився новий режим: тепер людство можна рятувати від вірусу

Перед виходом Half-Life: Alyx компанія Valve вирішила нагадати геймерам про минулі частини серії. Всі вони були безкоштовними в магазині протягом двох місяців, але вражаючих показників онлайну гри все одно не продемонстрували.

Рекордні показники

Зате їх показала Half-Life: Alyx – на старті у VR-бойовик одночасно грали 42 858 користувачів, йдеться в офіційному повідомленні Steam.

Для порівняння, легендарна друга частина серії на піку зібрала біля моніторів всього 12 953 людей, а перша – лише 6 022. Найнижчі показники продемонстрували епізоди до сиквелу: 1 308 чоловік зібрав другий і тільки 998 чоловік – перший.

Трейлер гри Half-Life: Alyx – дивіться відео

Чим зумовлені такі цифри

Звичайно, ці дані в першу чергу свідчать про популяризацію відеоігор і розвитку індустрії за минулі з моменту виходу останнього епізоду Half-Life роки. У 2007 році Steam налічував "всього" три мільйони зареєстрованих акаунтів, а люди купували ігри на дисках, а не в цифрі. Зараз в Steam зареєстровані понад мільярд акаунтів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно