За даними джерела, минулого тижня хакерська група REvil назвала компанії, чиї дані продала на аукціоні. Серед них була й Sol Oriens, яка "допомагає у виконанні складних програм Міністерству оборони і Міністерству енергетики, організаціям і підрядникам в авіакосмічній галузі, а також технологічним компаніям".

Цікаво Huawei представила нове покоління навушників FreeBuds 4i: 10 годин роботи без підзарядки

Які дані потрапили до рук хакерів

Хакери стверджують, що вкрали і продали бізнес-інформацію і дані працівників компанії, включаючи інформацію про зарплату і номери соціального страхування.

Як доказ представники REvil опублікували зображення документів про найм співробітників, заробітну плату і звіти про виплати. Зловмисники також погрожують поділитися цією документацією і даними з військовими відомствами за своїм вибором.

Представники Sols Oriens вже підтвердили, що компанію атакували у травні 2021 року.

Розслідування триває, але нещодавно ми визначили, що неавторизована особа придбала певні документи з наших систем. Ці документи зараз вивчаються, і ми працюємо зі сторонньою кіберкриміналістичною фірмою, щоб визначити обсяг даних, які могли бути скомпрометовані,
– кажуть у компанії.

Доказів того, що в ході інциденту могли постраждати секретні дані клієнтів або критично важлива інформація, пов'язана з безпекою, немає.

Після завершення розслідування компанія зобов'язалася повідомити фізичних і юридичних осіб, чиї дані постраждали.