Експериментатором виявився виконавчий директор gamedev.world і інді-розробник Рамі Ісмаїл. Спочатку він опублікував у своєму твіттері повідомлення про намір провести експеримент з порівняння реальних ландшафтів з борту літака і тих же місць, зображених у Microsoft Flight Simulator. А потім показав у короткому ролику, як збирається злітати в грі одночасно зі своїм літаком.

Цікаво Штучний інтелект навчився вбивати рак ідеальною комбінацією препаратів

Що відомо

За словами Рамі Ісмаїла, він трохи інакше вийшов на курс, але літаки увійшли в хмари з різницею в кілька секунд, що показує правдоподібність формування погодних умов у грі.

У певний момент літак у грі випередив свого реального на п'ять хвилин, тому експериментатор вирішив пригальмувати і почекати його. А ще Рамі Ісмаїл показав фото, зроблене через ілюмінатор, і скріншот аналогічного місця в симуляторі. Різниця між знімками мінімальна – навіть дистанція до хмар візуально майже однакова.

Чорт, відстань до хмар навіть здається правильною? Я бачу ті ж зірки???
– написав розробник у твіті.

Ірландії Ісмаїл досяг в Microsoft Flight Simulator на шість хвилин раніше, ніж в реальності, а приземлився — на чотири. Правда, в проєкті йому виділили іншу посадкову смугу.