Портал Gamesindustry.biz опублікував 10 ігор, які найкраще продавалися на фізичних носіях у Великобританії. При розрахунку до уваги бралися підсумки минулого тижня.

Читайте також: Автори гри Metro: Exodus вляпалися в черговий скандал – деталі

Перше місце посіла Far Cry New Dawn, а трохи позаду з відривом близько двох тисяч копій розташувалася Metro: Exodus. Можна відзначити, що майже 60% продажів обох ігор припали на ігрову консоль PlayStation 4.

Рейтинг ігор, які найкраще продавалися у Великобританії
Рейтинг ігор, які найкраще продавалися у Великобританії

Якщо ж порівняти показники з попередніми частинами франшиз, то Metro: Exodus змогла на 50% збільшити кількість проданих копій в порівнянні з Metro Last Light, випущеної в 2013 році для платформ PC, Xbox 360 і PlayStation 3.

Трейлер гри Metro: Exodus – дивіться відео

Вражаючий результат, враховуючи величезне зростання популярності покупок контенту в цифровому форматі в порівнянні з фізичними дисками за останні шість років.

Читайте також: Гра Apex Legends неочікувано принесла успіх проекту іншої компанії: деталі

У свою чергу Far Cry New Dawn продавалася на 86% гірше ніж Far Cry 5. При цьому не варто забувати, що Far Cry New Dawn не є повноцінною новою частиною, а скоріше спін-оффом Far Cry 5, а також використовує велику кількість ресурсів попередньої гри, включаючи карту світу, локації і персонажів.

Трейлер гри Far Cry New Dawn – дивіться відео

Найбільш провальний запуск тижня – Crackdown 3 від Microsoft з тринадцятим результатом в наведених чартах. Її продажі склали всього лише 10% від результатів Crackdown 2 2010 року. Хоча гра набере достатню базу користувачів через підпісочний сервіс Xbox Game Pass.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно