Про це повідомляється на офіційному сайті Rockstar.

Читайте також: Критики винесли свій вердикт щодо гри Red Dead Redemption 2

За допомогою мобільного компаньйона можна в реальному часі на екрані девайса стежити за основними характеристиками Артура Моргана, щоб відключати призначений для користувача інтерфейс без побоювань втратити будь-яку важливу інформацію. Також на пристрої можна включити інтерактивну карту, відстежуючи на ній точки інтересу і місцезнаходження героя.

Інтерактивна карта з нанесеними на неї елементами користувацького інтерфейсу
Інтерактивна карта з нанесеними на неї елементами користувацького інтерфейсу

До того ж гравець може стежити за статистикою Rockstar Social Club і читати щоденник протагоніста з його думками про останні події. Разом з цим через додаток можна отримати доступ до мануалу і навіть до величезного керівництва по грі від видавництва Piggyback.

Сторінка з щоденника Артура Моргана
Сторінка з щоденника Артура Моргана

Випуск подібних додатків-компаньйонів в 2018 році здається незвичним. На початку поточного консольного покоління подібними продуктами супроводжувалися практично всі великі релізи, однак досить швидко від них відмовилися практично всі розробники.

Трейлер гри Red Dead Redemption 2 – дивіться відео

Відзначимо, на PlayStation 4 і Xbox One заочно хітова Red Dead Redemption 2 вийде, як і планувалося, 26 жовтня 2018 року. Вестерн, до слова, може стати не тільки головним релізом осені, але і першою грою для PlayStation 4 на парі двошарових Blu-ray дисків.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно