Як повідомляє Сomicbook, Sony заплатила Take-Two Interactive значну суму, щоб Grand Theft Auto VI протягом місяця після релізу була ексклюзивом ще непредставленої PlayStation 5.

Читайте також: Офіційно: Sony розповіла про особливості PlayStation 5

Ймовірний сюжет. За даними інсайдера, події шостої номерної частини розгорнуться в Майамі і Нью-Йорку, а прем'єри гри можна чекати вже в 2020 році, хоча сама Sony поки не назвала точної дати старту продажів PS5.

Інші версії. Нові чутки суперечать торішнім здогадкам. У 2018 році з'явилася інформація, що GTA VI створюється під кодовою назвою Project Americas. Rockstar нібито має намір закинути геймерів в Вайс-Сіті, змальовані з сонячного Майамі, і нове місто десь в Південній Америці.

З огляду на неспішні темпи розробки, журналісти припустили, що раніше 2022 новинка не виявиться на полицях геймерів. Втім, потрібно розуміти, що обидві плітки ніяк не підтверджені, і ставитися до них варто з часткою скепсису.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно