Як повідомляє ресурс Engadget, окрім цього пікове число користувачів, які одночасно зіграли в Apex Legends перевищило позначку в мільйон.

Читайте також: Неймовірний результат: гра Apex Legends за 8 годин привабила мільйон користувачів

Перспективи гри. Такі темпи дають всі підстави припускати, що Apex Legends вдасться з часом значно скоротити дистанцію з лідером "королівських битв", – теж безкоштовною Fortnite від Epic Games.

Ще в листопаді кількість одночасних гравців в ній становила 8,3 мільйона. А віртуальний виступ діджея Marshmello прямо з гри дивилося більше 10 мільйонів чоловік.

Трейлер гри Apex Legends – дивіться відео

Не остання гра у всесвіті ​Titanfall. Багато гравців висловили жаль з приводу того, що останньою грою від Respawn не стала Titanfall 3, яка, як з'ясувалося, навіть не знаходиться в розробці. Проте студія відповіла, що Apex Legends – не обов'язково остання гра в світі Titanfall.

Apex Legends
Apex Legends продовжує завойовувати любов фанатів

Крім того, як можна помітити, вона виявилася набагато успішнішою, ніж сюжетна гра з традиційним мультиплеєром, за рахунок популярного жанру і безкоштовного розповсюдження.

Читайте також: Assassin's Creed III Remastered: трейлер та дата релізу нової гри від Ubisoft

Головні конкуренти гри. Залишається ще з'ясувати, чи зможе вона зайняти гідне місце серед успішних "королівських битв": PUBG, Call of Duty: Black Ops 4 і, звичайно ж, Fortnite.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно