Виробникам доведеться подбати про підтримку структури віртуальних розділів виду A / B, що допускають безшовне оновлення. Таким чином користувачі зможуть отримувати апдейти в "тихому" режимі, продовжуючи використовувати пристрій в момент завантаження патчів і їх встановлення, повідомляє Androide Police.

Цікаво Android 11 захистить користувачів від стеження через камеру і мікрофон

Як це працюватиме

Після того, як оновлення встановляться, вони запрацюють після першого ж перезавантаження ґаджета.

Використання такого алгоритму також дозволяє уникнути проблем і збоїв в роботі пристрою після скачування чергового патча – всі зміни спершу відбуваються в резервній області, а не в поточній системі.

Раніше використання такої структури мало лише рекомендаційний характер. Але судячи зі змін політики VTS, з виходом Android 11 і пізніших версій мобільної ОС перехід на "двосистемний режим" стане обов'язковим для всіх вендорів, які планують забезпечити підтримку сервісів і додатків Google на своїх пристроях.

Функція безшовних оновлень вже реалізована багатьма брендами, включаючи OnePlus, LG, HTC, Motorola, Google, ASUS і Sony. Дата релізу фінальної версії Android 11 розробниками ще не оголошена.

Особливості Android 11

Наразі Google випустила другу бета-версію системи Android 11. З нового у ній реалізовано:

  • Підтримку дисплеїв з різними частотами

Android 11 на системному рівні навчиться розпізнавати різні частоти оновлення дисплеїв.

  • Оновлення безпеки

Тепер запит доступу до мікрофону і камери буде схожий на той, що ми бачимо при доступі до GPS – можна буде дати разовий або постійний доступ.

  • Підтримка гнучких смартфонів

З'явилося API, що дозволяє додаткам вказувати під яким кутом зігнутий шарнір.

Детальніше про те, на що буде здатний Android 11 і як його випробувати вже зараз читайте тут.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно