Про це повідомляє Androidinsider.

Читайте також: Google працює над технологією "Портали": що вона змінить

Раніше в мережі ходили чутки про вихід консолі Yeti, в основі якої ляже стрімінгова технологія. Однак до виходу консолі Google, ймовірно, вирішила протестувати технологію в браузері Chrome, користувачі якого будуть задоволені цією новиною.

Компанія анонсувала стрімінговий сервіс Google Project Stream. Обмежена кількість гравців із США отримають необмежений доступ до гри Assassin's Creed Odyssey. Ця ААА-гра є новою частиною популярної серії ігор Assassin's Creed.

Google пояснює, що причиною цього є жорсткі вимоги до затримки та якості. У випадку зі звичайними відео затримка та падіння якості в динамічних сценах є нормою, тоді як в іграх це неприпустимо. Користувач не повинен відчувати затримок під час переміщення миші або натисканні на кнопку клавіатури, а під час активних дій картинка повинна залишатися якісною, щоб гравець міг, наприклад, потрапити в ціль, якщо йдеться про 3D-шутер.

Геймплей гри Assassin's Creed Odyssey, запущеної за допомогою стрімінгового сервісу Google Project Stream – дивіться відео

Тепер гравцям не потрібно буде щороку оновлювати залізо свого комп'ютера. Досить мати інтернет-з'єднання зі швидкістю понад 25 Мбіт/с.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно