Про це повідомляє GSMArena.

Читайте також: На чому найбільше заробляє Google в Україні

Hangouts запустили в 2013 році, але через три роки пошуковий гігант представив новий месенджер Allo, а Hangouts було переорієнтовано в першу чергу на корпоративних користувачів. Схоже, плани Google знову змінилися.

Згідно з новими даними, Google збирається закрити Hangouts в 2020 році. Принаймні, для звичайних користувачів: вони більше не зможуть переписуватися в месенджері. При цьому Hangouts Chat і Hangouts Meet продовжать працювати в рамках пакету додатків для бізнесу G Suite.


Месенджер Hangouts припинить свою роботу

Поки неясно, чи збирається Google робити новий месенджер. Allo не користується популярністю і обмежений на тлі конкурентів. Також компанія активно розвиває додаток "Повідомлення", але він в першу чергу націлений на роботу з SMS.

Відзначимо, що на сьогоднішній день Google закрила вже 44 сервіси. Останнім стала соціальна мережа Google+, яка повністю припинить свою роботу в серпні 2019 року. Ентузіасти навіть створили сайт "Кладовище Google", де зібрані всі закриті проекти компанії.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно