У чому проблема

Цікаво: Google обмежить доступ додатків до геолокації користувачів

Стокові версії Android в більшості випадків модифікуються виробниками ґаджетів за допомогою власних програмних надбудов.

Фірмові оболонки зазвичай розширюють функціональність смартфонів, але при цьому можуть призвести до уразливості пристрою, а крім того, ускладнюють його оновлення до наступної версії операційної системи.

У блозі Project Zero розробники Google відзначили, що спроби виробників зробити мобільну ОС безпечнішою (в основному шляхом внесення змін в ядро ​​Linux) нерідко призводять до зворотного ефекту.

Команда наводить як приклад випадок з Samsung Galaxy A50, коли його власні драйвера стали причиною виникнення проблем з пам'яттю пристрою.

Чому звернулися саме до Samsung

Google відзначає, що чисті версії Android в основному встановлюються тільки на її власні "пікселі", які менш популярні, ніж ґаджети інших виробників, особливо компанії Samsung. Тому корпорація звернулася саме до південнокорейського виробника з проханням вносити якомога менше змін в програмне забезпечення.

Реакція Samsung

Представники Samsung пропозицію Google поки не прокоментували.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно