Про це повідомляє 9to5Google.

Читайте також: Презентація Made by Google: онлайн-трансляція

Google Home Hub – це 7-дюймовий розумний дисплей, подібний до Lenovo Smart Display та JBL Link View. Брендинг Google Home – не помилка, зазначають експерти, адже по суті пристрій, якому, ймовірно, належить дебютувати 9 жовтня 2018 року, буде розумною колонкою з екраном. Не слід думати про нього, як про Android-планшет з розумною колонкою. Платформа для розумного дисплея не передбачає можливості установки додатків, це лише оболонка для Google Assistant. Таким чином, мова йде про Google Home, але з дисплеєм.

Google Home Hub
Google Home Hub за функціоналом буде подібним до колонки Google Home

Для нового пристрою буде характерна вся функціональність, яка вже відома по Google Home, Home Mini і Home Max. Більш того, пристрій відноситиметься до тієї ж серії і це проявиться в естетичних аспектах дизайну. Розумний дисплей запропонують споживачам в чотирьох кольорах – Chalk White (білому), Charcoal (темно-сірому), рожевому та мятному

Google Home Hub
Кольори Google Home Hub

З опцій з'єднання присутні двохдіапазонний Wi-Fi і Bluetooth. Новинку оснастять також сенсорами навколишнього освітлення і кольору. Home Hub буде важити 480 грам. Ще однією помітною відмінністю новинки від звичних користувачам мобільних пристроїв стане відсутність камери.

Google Home Hub
Google Home Hub буде коштувати близько 3 950 гривень

Як повідомляється, Google готує 3 мільйони пристроїв для початкових продажів. Це говорить про досить високу впевненості компанії в успіху своєї майбутньої новинки.

Читайте також: Презентація Made by Google: де дивитися онлайн-трансляцію та що представить компанія

З чуток, ціна Google Home Hub складе 149 доларів (близько 3 950 гривень). Для порівняння – 8-дюймовий Smart Display від Lenovo коштує 199 доларів (близько 5 270 гривень), а Link View від JBL – 249 доларів (близько 6 600 гривень).

Google Home Hub
Попередні замовлення Google Home Hub розпочинаються сьогодні

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно