Особливості нового додатку від Google. Як повідомляє 9to5google, сервіс Gallery Go успадкував від "Google Фото" автоматичне сортування фотографій і відео, які зберігаються на пристрої.

Читайте також: Просто наведи камеру: Google додав українську в додаток миттєвого перекладу

Додаток розподіляє весь відзнятий матеріал за категоріями: "Люди", "Природа", "Селфі", "Тварини", "Документи" та інші. При бажанні користувач може вручну групувати знімки.

Як працює додаток Gallery Go – дивіться відео

Крім розумного сортування, в додатку є редактор, через який налаштовується яскравість, контрастність, насиченість та інші параметри знімка. Є і "чарівна кнопка" для автоматичної обробки фотографій одним натисненням.

На які пристрої можна завантажити? В першу чергу Gallery Go, як й інші Go-додатки від Google, призначені для недорогих пристроїв, які працюють під управлінням операційної системи Android Go. Однак його можна встановити на будь-який пристрій з Google Play: єдиною вимогою є версія ОС не нижче Android 8.1 Oreo.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно