Основні функції та переваги. За запевненням компанії, дальності дії радіосигналу достатньо, щоб слухати музику, перебуваючи на протилежному боці футбольного поля від джерела.

Читайте також: Google офіційно представила смартфони Pixel 4 та Pixel 4 XL: характеристики та ціна

У навушниках передбачена функція автоматичного регулювання гучності звуку. Під час розмови пристрій самостійно знижує гучність або підвищує її, якщо в приміщенні занадто шумно.

Google Pixel Buds 2 отримали низку додаткових функцій. Як запевняють представники компанії, кожен навушник – це повноцінний комп'ютер, здатний переводити мову, управляти голосовим асистентом, підстроювати звучання під запити користувача.

Дизайн. У компанії перепробували десятки всіляких форм кожного навушника і вирішили, що ідеальна форма – це коло. Аксесуар комфортно утримується в вушній раковині, забезпечуючи хорошу звукоізоляцію.


Google Pixel Buds 2 можуть пропрацювати до 5 годин від одного заряду

Автономність самих навушників Google Pixel Buds 2 становить 5 годин. Використовуючи комплектний зарядний кейс, їх можна зарядити ще майже чотири рази. Таким чином, загальна автономність пристрою становить 24 години.


Ціна Google Pixel Buds 2

Ціна та дата виходу. Google Pixel Buds 2 з'являться в продажу в 2020 році. Вартість навушників складе 179 доларів (близько 4 500 гривень). Вони будуть доступні в чотирьох колірних виконаннях: чорному, білому, зеленому і кораловому.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно