Про це повідомляє 9to5google.

Читайте також: Google представила найдешевший у світі смартфон із підтримкою 4G

Нагадаємо, нещодавно Google повідомила про закриття сервісу Hangouts і його заміну на Allo. "Корпорація добра" збирається закрити Hangouts в 2020 році. Принаймні, для звичайних користувачів: вони більше не зможуть переписуватися в месенджері.

За словами співробітників Google, остаточне припинення роботи Allo відбудеться в березні 2019 року. Для активних користувачів програми була опублікована детальна інструкція по експорту історії повідомлень – після зазначеного терміну всі вони будуть видалені з серверів корпорації.

Google Allo
Сервіс Google Allo припинить свою ротоботу вже в березні 2019 року

Творці чату заявили, що завдяки роботі над месенджером змогли багато чому навчитися, інтегрувавши деякі функції сервісу в інші додатки. Наприклад, в "Повідомленнях" тепер застосовуються можливості машинного навчання, вперше використані саме в Allo.

Читайте також: Найкращі електронні книги 2018 року – дані Google

З приводу Hangouts розробники відзначили, що відмова від месенджера обумовлена звичайним ребрендингом. Найближчим часом його планується розділити на дві складові під назвами Hangouts Chat і Hangouts Meet. Спочатку вони будуть доступні в складі G Suite, але пізніше стануть доступні для всіх користувачів.

Конкретних термінів перезапуску оновлених додатків в блозі розробників опубліковано не було. Повідомляється, що сервіс Hangouts відтепер більшою мірою орієнтований на корпоративне використання.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно