Що відомо про нову операційну систему? Як повідомляє SlashGear, за словами Локхаймера, Fuchsia буде абсолютно новою системою. При її створенні компанія враховує уроки, отримані при роботі з Android та Chrome OS.

Читайте також: Підсумки Google I/O 2019: що представила компанія

Він також зазначив, що операційна система є експериментом з різними форм-факторами.

Fuchsia OS створюється не тільки для телефонів і ПК. У світі інтернету речей росте число пристроїв, яким потрібні операційні системи, нові середовища виконання тощо. Я думаю, що може спокійно існувати кілька операційних систем з різними перевагами і спеціалізаціями. Fuchsia – одна з них, тому слідкуйте за оновленнями,
– зазначив Хіроші Локхаймер.

Представник Google також підкреслив, що Fuchsia є експериментальним проектом і деякі її частини або функції можуть бути використані в інших продуктах компанії.

Перспективи. Судячи зі слів Локхаймера, Fuchsia не замінить Android та Chrome OS, як раніше передбачалося, а доповнить список. Нова ОС може використовуватися для пристроїв інтернету речей, розумного будинку і тому подібне.

Нагадаємо, що кожен бажаючий може випробувати ранюю версію Fuchsia просто в браузері.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно