Незадовго до анонса новинок головний редактор англомовного інтернет-ресурсу Android Police поспілкувався з представниками команди розробників сімейства Google Pixel 3a.

Читайте також: iPhone Xr 2019: в мережі з’явились зображення бюджетника від Apple

Google випускатиме "полегшені" версії флагманів Pixel. Представники Google підтвердили, що прем'єра не є разовою акцією. Випуск "полегшених" версій флагманів планується зробити регулярним, імовірно, щорічним.

Яке майбутнє чекає на бюджетні смартфони? Щоправда, в майбутньому слід очікувати більшої кількості відмінностей в характеристиках флагманських пристроїв і їх версій з літерою "a". Навряд чи корпорації Google буде вигідно пропонувати телефони вдвічі дешевше, якщо багато їх специфікацій будуть схожі з старшими версіями.

Наприклад, якщо представники серії Google Pixel 4 отримають багатомодульну основну камеру і сканер відбитків в дисплеї, то Google Pixel 4a можуть залишитися з одиночним основним фотомодулем і класичним дактилоскопічним сканером на задній панелі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно