За даними видання Business Insider з посиланням на заяву колишніх співробітників компанії, Google дійсно готувалася представити розумний годинник в 2016 році.

Читайте також: Ніякої таємниці: непредставлений Google Pixel 4 показали на Таймс-Сквер

Розробка пристрою. Але незадовго до передбачуваного анонса розробку скасували – інженерам не вдалося налагодити процес синхронізації ґаджета зі смартфонами. За словами одного з розробників, пристрій "не був схожим на те, що належало б до сімейства Pixel".

Вихід на ринок розробки. Пізніше експериментальна новинка дебютувала в двох конфігураціях під назвами LG Watch Sport та LG Watch Style в 2017 році.

Pixel Watch
Pixel Watch вийшли на ринок під брендом LG

Обидва пристрої отримали процесор Qualcomm Snapdragon 210 і операційну систему Google Wear 2.0, але не отримали достатньої популярності на ринку для конкуренції з Apple Watch і розумними годинами Samsung на базі Tizen OS.

Реліз Pixel Watch. В 2018 році Google спростувала чутки про реліз Pixel Watch, і, за даними джерела, новинка не буде представлена ​​15 жовтня 2019 року разом з новою лінійкою смартфонів.

Читайте також: Google назвала дату презентації смартфонів Pixel 4 та Pixel 4 XL

Ймовірність анонсу Pixel Watch. Проте покупка корпорацією компанії Fossil, виробника годинників на Wear OS, і нещодавні витоки про розробку нового пристрою імовірно свідчать про появу Pixel Watch в найближчому майбутньому.

З чуток, ґаджет під кодовою назвою Diana буде поєднувати цифрові і аналогові технології. Приблизна дата релізу, характеристики і ціна майбутньої новинки невідомі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно