Згідно з новим записом в Geekbench, неанонсований смартфон під кодовою назвою Google Coral оснащений новітнім процесором Snapdragon 855 і 6 ГБ оперативної пам'яті, повідомляє 4PDA.

Читайте також: Найочікуваніші смартфони 2019 року – анонс Техно 24

Для порівняння, Pixel 3 і Pixel 3 XL отримали по 4 ГБ оперативки і за мірками сучасних флагманів така цифра виглядає дуже скромно. Тестування пристрій проходив під управлінням операційної системи Android Q, реліз якої ще не відбувся.

У одноядерному випробуванні загадковий ґаджет зміг набрати 3296 балів, в багатоядерному – 9235 балів. Ймовірно, мова йде про інженерний прототип, адже ранні тести топового мобільного процесора демонстрували вищі результати.

Google Pixel 4
Результати тестів Google Pixel 4

Коли Google представить Android Q? Очікується, що фінальну версію Android Q представлять ​​на конференції I/O, яку Google планує провести в травні 2019 року, а її розповсюдження серед користувачів пристроїв почнеться у вересні.

Google Pixel 4
Ймовірний концепт Google Pixel 4

Коли представлять Google Pixel 4? З огляду на те, що презентацію "пікселів" Google зазвичай проводить восени, дебют флагманського Google Pixel 4 на свіжій ОС всього лише питання часу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно