Завдяки цим випадкам, достовірно відомі всі дизайнерські особливості, як-от скляна панель ззаду з протяжністю по всій довжині корпусу і величезний виріз в екрані. Останній виявився настільки великим через розташування потужного динаміка і подвійної камери. Діагональ екрану Google Pixel 3 XL склала 6,3 дюйма з роздільною здатністю 2960 х 1440 точок.

Читайте також: Презентація Made by Google: онлайн-трансляція

Молодший Pixel 3 отрима дисплей із діагоналлю 5,5 дюйма з роздільною здатністю 2160 х 1080 пікселів. Серед головних відмінностей нових смартфонів – наявність широкого "підборіддя" та "чубчика" в Pixel 3 XL, от базова версія отримала широкі рамки внизу та зверху.

Обидва смартфона працюватимуть на топовому процесорі Qualcomm Snapdragon 845, а за графіку відповідатиме графічний адаптер Adreno 630. Окрім того, Google Pixel 3 та Pixel 3 XL отримають 4 ГБ оперативної пам’яті та акумулятори на 2 915 міліампер годин та 3 340 міліампер годин відповідно, які підтримуватимуть бездротову зарядку.

За допомогою AR-ефекту можна буде створювати анімовані селфі спільно з Marvel Studio
За допомогою AR-ефекту можна буде створювати анімовані селфі спільно з Marvel Studio

Основні зміни торкнулися камери. Наприклад, на Pixel 3 буде повноцінно працювати новий співпроцесор Visual Core, який дозволить апаратно обробляти зображення з ще більшим колірним діапазоном, ніж HDR +, а також використовувати HDR + при роботі з камерою в сторонніх додатках. Окрім того, Pixel 3 отримає вбудовану функцію Google Lens, для аналізу всіх об'єктів навколо в реальному часі.

Фото зроблені на iPhone Xs та Google Pixel 3
Фото зроблені на iPhone Xs та Google Pixel 3

Обкладинки журналів зроблені на Google Pixel 3
Обкладинки журналів зроблені на Google Pixel 3

Google Lens відомий тим, що аналізував зображення і фотографії зі смартфона в окремому додатку. Тепер же Google планує вбудувати цей корисний інструмент обробки об'єктів прямо в стандартний додаток камери у власних смартфонах Google Pixel третього покоління.

Google Pixel 3
Селфі-камера Google Pixel 3 захоплює на 184% елементів

Смартфони будуть працювати на Android 9 Pie з ексклюзивними програмними поліпшеннями Pixel, наприклад, з Pixel Tips – помічником, який допомагає освоїтися з функціями пристрою. Також залишиться технологія розпізнавання стиснення граней смартфона Active Edge.

Вартість базової версії Google Pixel 3 складе 799 доларів (близько 21 200 гривень), а попередні замовлення на новий смартфон приймаються від сьогодні.


Ціна Google Pixel 3

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно