Про це повідомляє Phone Arena.

Читайте також: Квиток в один кінець: яке неприємне оновлення чекає на користувачів разом з Android 9 Pie

Після оновлення до Android 9.0 Pie володарі Pixel XL виявили проблему з акумулятором при використанні кабелів стандарту USB-PD. У новій версії мобільної ОС функція швидкої зарядки перестала працювати, а статус, який відображається на дисплеї, сигналізує власникам про повільну зарядку або зовсім її відсутність. У деяких випадках пристрій відмовлялося заряджатися від блоків живлення сторонніх виробників.

Раніше з такою проблемою стикалися і користувачі, які встановили бета-версію Android 9.0 DP4, в результаті вона перекочувала і в фінальну версію. Примітно, що перше повідомлення зі скаргою на порталі Google Issue Tracker представники компанії закрили з позначкою "Неможливо виправити". Після створення аналогічного поста один із співробітників Google попросив всіх, хто зіткнувся з помилкою, надіслати детальний звіт про те, що трапилося.

Огляд основних переваг Android 9.0 Pie – дивіться відео

На даний момент власникам Pixel XL залишається лише очікувати чергового патча, який зможе виправити цю проблему. Варто відзначити, що на пристроях Pixel 2 та Pixel 2 XL такої помилки не спостерігалося.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно