Що нового. Android 10 зможе працювати із смартфонами, що мають гнучкий екран, тобто система адекватно реагуватиме на відкриття таких девайсів. Робота додатків та ігор в цьому випадку не зупинятиметься.

Читайте також: Оголосили переможців премії Google Play Awards 2019: список найкращих додатків

Ще одна данина трендам і запитам на ринку – підтримка мереж 5G.

Цікаві фішки. В Android 10 додали функцію Live Caption, яка перетворює мову у текст. Нова опція буде працювати у будь-якому додатку.

Також з нового користувачам пропонують розширення функціоналу щодо конфіденційністю даних, можливість відстеження та обмеження часу, проведеному зі смартфоном, та посилення можливостей батьківського контролю.

Android Q

Android Q отримало посилення батьківського контролю

Ще одна цікава функція – Smart Reply. Вона вбудована в систему повідомлень в Android, тож будь-який додаток зможе пропонувати відповіді у сповіщеннях, а також прогнозувати наступну дію користувача.

Android Q

Цікава функція Smart Reply

Аби не відволікати користувача у Android 10 додали новий режим фокусування, який допоможе зосередитися на чомусь конкретному, не відволікаючись на інше.

Для яких брендів буде доступне оновлення до Android 10:

 1. Google,
 2. OnePlus,
 3. Tecno,
 4. Xiaomi,
 5. Asus,
 6. Huawei,
 7. Sony,
 8. Nokia,
 9. Oppo,
 10. LG,
 11. Essential,
 12. Vivo
 13. Realme

Щоправда, під час презентації не уточнили, які конкретно моделі отримають оновлення. Google має на увазі наступну бета-версію (Beta 3). Поки відомо, що вона буде доступна для 21 моделі смартфона.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно