Про це повідомляє akket.com.

Читайте також: Провальне оновлення від Google: пошуковий гігант "ламає" Android-смартфони

Співробітники видання Gizmodo перевірили кодекс працівників Google і з'ясували, що компанія прибрала звідти фразу Dont't be evil ("Не будь злом"), присутню там майже 18 років. Коли саме вона зникла – невідомо, однак це зовсім точно сталося в період з кінця квітня, тобто зовсім нещодавно. Все це означає, що американська Google більше офіційно не може іменуватися "корпорацією добра", тому як тепер ніякого зв'язку з такою назвою більше немає.

Сама компанія ніяк не коментує таку інформацію, але у журналістів вже є думка щодо всієї цієї ситуації. Американські ЗМІ впевнені, що керівництво Google вирішило прибрати цю фразу з кодексу через масове невдоволення своїх співробітників, які засуджують допомогу "пошукового гіганта" Пентагону та іншим військовим відомствам США. Всі такі люди вважають, що допомагати військовим – неправильно, тому як це не призведе ні до чого хорошого.

Працівники Google, які звинувачують компанію в створенні військових технологій, часто посилалися на фразу Dont't be evil ("Не будь злом") в кодексі, тим самим аргументуючи свою відмову працювати над тими чи іншими проектами. Тепер у них не буде можливості посилатися на такий аргумент, тому як він зник із кодексу. Звичайно, можливі й інші варіанти такого вчинку з боку компанії, проте найпростішою і очевидною є саме така.