Класичну версію YouTube Google залишила тому, що оновлення дизайну платформи у 2017 році було занадто кардинальним і припало до смаку далеко не всім, пригадує 9to5google.

До теми: Експерти визначили найдорожчий бренд світу у 2020 році

Коли "поховають" класичну версію YouTube

Компанія оголосила, що вже в березні 2020 року назавжди відключить старий інтерфейс платформи. Пояснюється це рішення тим, що в ньому не працює багато нові функції, створених на підставі відгуків самих користувачів.

У старих версіях відсутні багато з нових функцій і поліпшень дизайну, які ми представили за останні три роки, включаючи найпопулярніші запити на основі ваших відгуків. Ось чому стара версія покине нас у березні,
– йдеться в повідомленні Google.

Ті, хто все ще користується старим інтерфейсом YouTube на своїх комп'ютерах, почнуть отримувати повідомлення з пропозицією перейти на новий дизайн. Ймовірно, в березні це відбудеться автоматично.

Згадаймо, як змінювався дизайн YouTube:


З 2005 року YouTube пережив багато змін

До слова, раніше, цього тижня Google вперше розповіла, скільки заробляє з YouTube. Сервіс приніс компанії 4,72 мільярда доларів за квартал і 15,15 мільярда доларів за весь 2019 рік. Це на 36% більше, ніж було у 2018.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно