Мова йде про смартфон Google Pixel Fold. Про нього за останні кілька років зібралось достатньо даних, щоб спеціалісти галузі не сумнівалися в його існуванні. Зокрема, факт підготовки спеціальної версії операційної системи Android 12L, оптимізованої для більших екранів (таких, які повинні були б бути у Pixel Fold), щоб забезпечити більш зрозумілу багатозадачність і кращу сумісність додатків на двох екранах.

Цікаво Ймовірний планшет від Google показали на рендерах: такого дизайну не було ще ні в кого

Що відомо

Припускали, що смартфон анонсують разом із Pixel 6. Але коли цього не сталося, ЗМІ спробували з'ясувати, в чому причина. Так і з'явилися дані про те, що компанія взагалі відмовилася від проєкту.

  • Джерело стверджує, про скасування смартфона говорять компанії в ланцюжку постачання Google.
  • Нібито пошуковий гігант вирішив не випускати Pixel Fold, оскільки вважає, що апарат не буде настільки конкурентоспроможним, наскільки того хотілося б.
  • Враховуючи, що на ринку масово є тільки Galaxy Z Fold у різних поколіннях, мабуть, Google вбачає суперника саме в цій лінійці.
  • Тому на глобальному ринку смартфон Samsung і надалі продовжить залишатися єдиним масовим пристроєм у цьому класі.

Galaxy Z Fold
Galaxy Z Fold / Фото Samsung

Звісно, не можна виключати ймовірності, що через кілька років Google все ж випустить гнучкий смартфон, але конкретно поточна версія Pixel Fold, про яку ми не раз чули, не вийде ні в цьому році, ні на початку наступного.