За допомогою Play Asset Delivery розробники можуть вибрати, які саме елементи додатка повинні бути завантажені на пристрій користувача, а які можна зробити необов'язковими для встановлення, розповідає androidpolice.

Цікаво Google Play тестує корисну функцію: невдовзі вона буде доступною для всіх

Як це працює

Формат публікацій Android App Bundle надає можливість розбити ресурси на окремі пакети (текстури, звуки і так далі) для швидкого завантаження через Google Play.

Крім того, зростає і швидкість завантаження оновлень для додатків, а якщо апдейт знадобиться під час ігрової сесії, користувач зможе на льоту завантажити потрібні файли без переходу в інтерфейс Google Play і не закриваючи клієнт самої гри.

Секрет методу полягає в тому, що тепер додатки завантажуватимуть лише ті файли, які потрібні для роботи на конкретних моделях смартфонів. Раніше потрібно було завантажувати всю бібліотеку повністю.

Важливо Небезпечний Google Play: у магазині знайшли десятки тисяч вірусів

Коли функція запрацює

Тут все залежить від розробників. Вони вже можуть скористатися новим методом завантаження додатків у своїх іграх. Наразі про підтримку нового формату для своїх релізів заявили видавці Gameloft і RV AppStudios. Функція Play Asset Delivery вже доступна для всіх розробників.