В останній версії Chrome Canary дебютувала експериментальна функція Enable Download Later, активувати яку можна, вказавши в адресному рядку chrome://flags, повідомляє портал XDA.

Цікаво У Google Chrome знайшли помилку, яка знижує продуктивність Windows 10

Як працює планувальник завантажень

Після ввімкнення функції браузер запитає, коли потрібно завантажити файл: зараз, коли з'явиться підключення до Wi-Fi або у певний час. При виборі останнього варіанта можна вказати дату й час, коли файл буде завантажений. Подивитися заплановані завантаження можна у розділі "Завантаження". Така функція буде корисною, наприклад, у відпустці, коли доступ до інтернету обмежений. В цьому випадку можна поставити скачування файлів на час, коли ви повернетеся додому.


Завантаження в Google Chrome можна буде запланувати заздалегідь

Спрощена авторизація на сайтах

Друга нова функція з'явилася в останній збірці Chrome Beta, але її також можна активувати і в стабільній версії браузера через експериментальні налаштування. Для цього в адресному рядку необхідно ввести chrome://flags і знайти опцію touch-to-fill. Після її активації авторизація на сайтах стане набагато простішою. При натисканні на поле введення імені користувача буде з'являтися список збережених логінів для конкретного сайту. Вибравши потрібний, браузер автоматично підставить логін і пароль.

Наразі обидві функції доступні лише у версії браузера на Android.