Зображення були виявлені в патенті, зареєстрованому Huawei в Бюро інтелектуальної власності Європейського союзу. Як і оригінальний Mate X, пристрій буде складатися по вертикалі, але на цей раз дисплеєм всередину, а не назовні. Це дозволить захистити екран під час носіння смартфона в кишені або при розміщенні на столі.

Цікаво: Екран Huawei Mate X дуже легко пошкодити: головний недолік гнучкого дисплея показали на відео

Особливості майбутнього смартфона

Цікаво, що апарат складається не рівно навпіл, завдяки чому невелика частина екрану залишається видимою навіть в закритому стані. Ймовірно, ця область буде служити для виведення інформації про час, заряд та інших важливих ​​даних.

До слова, там же розташована вбудована в екран подвійна фронтальна камера. На тильній стороні пристрою немає нічого крім чотирьох об'єктивів основної камери.

Важливою особливістю смартфона повинен стати стилус, з яким буде комфортно працювати на великому екрані.

Зображення Huawei Mate X2

Huawei Mate X2
Рендери майбутнього Huawei Mate X2

Дата виходу смартфона

З чуток, Mate X2 буде випущений в третьому кварталі цього року. Технічні характеристики смартфона поки залишаються загадкою. Крім того, в реальності апарат може відрізнятися від представлених зображень.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно