Принаймні про це повідомляє видання gsmarena.com.

Цікаво Xiaomi випустила дитячий планшет для малювання

Деталі

Як стверджує медіа, Xiaomi проведе глобальну презентацію 15 липня, саме тоді буде представлено міжнародні версії смартфона Redmi 9, фітнес-браслета Mi Band 5, а також деяких інших пристроїв.

Португальський сайт Techbit, який отримав на огляд Mi Band 5, додає, що він отримає іншу назву для світового ринку – Xiaomi Mi Smart Band 5. Також видання стверджує, що ця модель не має підтримки NFC.

Чим цікавий

Як раніше нам повідомили на презентації в Китаї, нова версія, порівняно з Mi Smart Band 4, отримав магнітну зарядку. Також новинка має поліпшену функцію відстеження сну, з'явилася система моніторингу атмосферного тиску (барометр) і функція віддаленого керування камерою смартфона.

Цікаво Смарт-годинник Amazfit GTR може моніторити денний сон

Девайс підтримує індекс PAI (Personal Activity Intelligence) який здатний вимірювати фізичну активність на основі серцевого ритму

Крім того, вміє вимірювати рівень кисню в крові, та може здійснювати безконтактні платежі за допомогою модуля NFC. Крім того, китайська версія пристрою отримала голосовий асистент Xiao AI, в той час як європейська сумісна з Amazon Alexa.