Про це повідомляє The New York Times із посиланням на слова працівників Facebook.

Читайте також: Акції Facebook впали через скандал із витоком даних

Як зазначається, Стамос заговорив про свою відставку ще у грудні 2017 року, але керівництво Facebook попросило його залишитися хоча б до серпня 2018-го, щоб контролювати передачу повноважень, а також уникнути шкоди для репутації компанії.

Нещодавно Стамос пояснив, що його обов'язки в компанії змінилися, проте не підтвердив вірогідність тверджень про його намір звільнитися.

Не зважаючи на чутки, я, як і раніше, в повній мірі зайнятий роботою у Facebook. Це правда, що моя роль змінилася. Зараз я приділяю більше часу вивченню нових загроз у сфері безпеки і працюю над безпекою виборів,
написав він у своєму Twitter-акаунті.

У Facebook цю інформацію не коментують.

Стамос виступав за розкриття дій Росії у Facebook, що не подобалось засновнику інтернет-гіганта Марку Цукербергу та іншим топ-менеджерам, зауважує видання.

У вересні минулого року глава служби безпеки Facebook заявив, що у період американських виборів 2016 року фейкові російські акаунти, які були пов'язані між собою, купували та розповсюджували у соцмережі рекламу політичного характеру, витративши на це 100 тисяч доларів.

Згодом компанія передала близько 3 тисяч зразків цих рекламних оголошень у Конгрес США, де ведеться розслідування щодо спроб Росії вплинути на американські вибори у 2016 році.

Додамо, що до своєї роботи в Facebook у 2015 році, Стамос працював керівником з інформаційної безпеки в Yahoo.

Читайте також: Референдум щодо Brexit: Facebook не знайшов доказів російського втручання

Що таке кампанія із дезінформації? Це заходи в інформаційній сфері, спрямовані на викривлення суспільної думки та розпалювання ворожнечі, шляхом поширення неправдивих повідомлень та новин у соціальних медіа чи телебаченні.