Деталі про перший рекорд геймера

Цікаво Журналістка симулювала щорічну зустріч з друзями у грі The Sims 4

Минулий рекорд швидкісного проходження DOOM Eternal від спідранера Distortion2 становив 57 хвилин і 48 секунд. Для досягнення такого результату умілець використав відомий баг зі злітаючим в небо персонажем. Цей глюк дає змогу стрімко переміщатися з місця на місце, що значно спрощує проходження.

Нове досягнення

Геймер запевнив, що перший рекорд був лише пробою пера і незабаром він буде побитий. Так і вийшло: новий забіг в Eternal зайняв у Distortion2 всього лише 30 хвилин 49 секунд. Найімовірніше, і цей результат не стане фінальним – кожен день гру проходять трохи швидше.

Проходження DOOM Eternal – дивіться відео

Що відомо про DOOM Eternal

Нагадаємо, що реліз DOOM Eternal на PC, PlayStation 4 і Xbox One відбувся 20 березня 2020 року. Гра отримала безліч схвальних відгуків від критиків і геймерів, хоча деякі все ж пожурили розробників за відсутність заходів: новинці нібито гостро не вистачає зібраності і цілісності оригіналу 2016 року. Протягом року Eternal перебереться на консоль Nintendo Switch.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно