Про це пише Engadget.

Таким чином, вважає Берд, Microsoft передає пошуковику Google ще більше контролю над життям користувачів. Щоправда, він таки додав, що з точки зору бізнесу це таки має сенс.

Читайте також: Google закриває ще один популярний сервіс

За словами Берда, такий крок Microsoft може стати фатальним для Mozilla, яка може похвалитися власним програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом Quantum Gecko.

"Використання Firefox допомагає веб-розробникам і компаніям думати не тільки про Chrome. І це допомагає Firefox і Mozilla поліпшити загальне життя в інтернеті - більше вибору, більше можливостей безпеки, більше конкуренції", - запевняє Кріс Берд.

Як відомо, Google Chrome займає більше 67 відсотків світового ринку, при цьому Firefox залишається на другому місці з 11 відсотками. Тим часом Microsoft Edge займає всього 4, 24 відсотки.

Нагадаємо, раніше підтвердилась інформація,  що Microsoft працює над створенням власного браузера на базі Chromium. Таким чином у корпорації хочуть замінити Edge, який називали наступником Internet Explorer. Це означає, що Microsoft вирішила відмовилася від стандарту EdgeHTML на користь Chromium.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно