Про це йдеться у статті Наталії Лебідь для сайту "24".

Читайте також: Використання Telegram після блокування в Росії зросло, – аналітики

Коментуючи закриття популярного месенджера у Росії, опозиціонер Михайло Ходорковський зауважив таке:

Методи блокування Telegram призвели до збоїв в роботі інфраструктури країни. ФСБ розважається. Ці дебіли відповідають за державну безпеку? Бідна Росія!
– зазначив він.

Інший російський опозиціонер – Олексій Навальний – закликає російське суспільство до протестів, зокрема, й через Telegram. Відповідне звернення під назвою "Путін нам не цар. 5 травня виходимо на вулиці" політик оприлюднив на своєму YouTube-каналі. "Перший крок – давайте вийдемо на вулиці міст 5 травня на марші за право бути громадянами своєї країни. Якщо ми непомітні, то треба встати, вийти і помахати рукою. 5 травня – вихідний день. Ми подамо заявки в багатьох містах і сподіваємося, що знайдуться люди, готові зробити це без нас там, де немає наших штабів", – сказав він.

Серед вимог, які мають намір озвучити демонстранти, Навальний назвав боротьбу з корупцією, бідністю, нерівністю, а також протест проти блокування Telegram. "Ми не давали згоди блокувати Telegram. Це не відповідає національним інтересам в нашому розумінні. У нас позитивний порядок денний: залишити Інтернет у спокої, розпустити Роскомнадзор, перестати саджати людей за лайки і репости", – заявив опозиціонер. Окремо Навальний згадав про "цензуру і мракобісся" в ЗМІ.

Насправді це засоби пропаганди. Треба вийти на вулиці і сказати, що мільйони не хочуть годувати цю пропаганду. Якщо залишимося вдома, то самі себе поступово обернемо на кріпаків,
– резюмував він.

Детальніше читайте у публікації: Дуров, введи війська! Як Telegram відстояв свої позиції в Росії