Що відомо про ASUS Zenfone 6? Як повідомляє Slashleaks, в серії Zenfone 6 буде представлений апарат з повністю безрамковим дисплеєм без вирізів та отворів. Цей пристрій, імовірно, отримає селфі-камеру у вигляді перископа, що висувається з верхньої частини корпусу.

Читайте також: Смартфон ASUS Zenfone 6 показали на офіційному фото

Особливості нового смартфону. Представлені тепер рендери свідчать про те, що в сімейство Zenfone 6 також увійде модель з великим вирізом у верхній частині екрану: тут розташуються різні датчики, камера і динамік.

ASUS Zenfone 6
ASUS Zenfone 6 отримає подвійну основну камеру

Видно, що на задній частині смартфона розміщена подвійна основна камера з оптичними блоками, розміщеними по горизонталі. Під ними розташували дактилоскопічний сканер для зняття відбитків пальців.

На бічній частині корпусу є фізичні кнопки управління. Знизу можна помітити порт USB і стандартний 3,5-міліметровий роз’єм для підключення навушників.

ASUS Zenfone 6
Лінійку смартфонів ASUS Zenfone 6 представлять 16 травня

Дата презентації. Презентація смартфонів ASUS Zenfone 6 відбудеться 16 травня на спеціальному заході в Валенсії (Іспанія). Інформації про орієнтовну ціну новинок поки немає

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно