Про це повідомляє TJournal.

Читайте також: Цифра дня: продали рекордну кількість приставок PlayStation 4

Проекти на сайті адміністрації селища помітили на початку листопада, хоча вони опубліковані в лютому 2018 року. Дизайнери зробили макети через редактор рівнів Sims 2, адже на деяких з них в кутку екрану видно червоний значок паузи.

Проект дворів та будинків одного із селищ в Росії, змодельований в The Sims 2Проект дворів та будинків одного із селищ в Росії, змодельований в The Sims 2Проект дворів та будинків одного із селищ в Росії, змодельований в The Sims 2Проект дворів та будинків одного із селищ в Росії, змодельований в The Sims 2

Проект дворів та будинків одного із селищ в Росії, змодельований в The Sims 2
Проект дворів та будинків одного із селищ в Росії, змодельований в The Sims 2

Автори розставили на вулиці тренажери, розмістили клумби, гойдалки, ліхтарі і лавки, а також відтворили в грі традиційні російські багатоповерхівки.

Що таке The Sims 2? Це однокористувацька відеогра в жанрі симулятора життя, яка була розроблена студією Maxis і випущена компанією Electronic Arts. У США гра вийшла 14 вересня 2004 року для Microsoft Windows і 13 червня 2005 для Mac OS X. Крім того, в 2005 і 2006 роках відбувся випуск ряду однойменних ігор для консолей: PlayStation 2, Xbox, GameCube, PlayStation Portable, Nintendo DS і Game Boy Advance.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно