Представники Ford пояснили причину відмови тим, що їм, мовляв, "нема чого доводити конкуренту", повідомляє Techcrunch.

До теми: Ілон Маск пояснив, чому скло Tesla Cybertruck тріснуло під час презентації

Чому Ford не сподобався тест Маска

Раніше у компанії Ford наполягали, що перетягування канату між новим Cybertruck та чинним лідером американського ринку пікапом F-150 було нечесним, адже Маск швидше за все взяв базову задньопривідну версію пікапу від Ford. До того ж, як стверджують у Ford, ДВЗ важкувато змагатися з електродвигуном в обертовому моменті, а немала вага Cybertruck також зіграла на користь електро пікапу.

Дивіться, як новий Cybertruck переміг F-150:

Деякі користувачі твітеру також засумнівалися в об'єктивності демонстрації тягової потужності Cybertruck. На користь Ford також висловився відомий американський астрофізик і популяризатор науки Ніл Деграсс Тайсон. Він зазначив, що автомобілі такого класу розкривають свій потенціал лише за наявності навантаженого кузова, що забезпечує додаткове зчеплення з дорогою.

Відмовившись від реваншу, менеджери Ford відзначили, що для компанії в першу чергу важливо ставлення клієнтів, які роками вибирають автомобілі компанії. Користуючись нагодою, вони також нагадали, що автовиробник планує випустити гібридний F-150 вже в 2020 році, а пізніше представити і повністю електричну версію пікапа.

Замовлення Cybertruck

Тим часом, з моменту презентації вже оформлено понад 250 тисяч попередніх замовлень на електро пікап від Tesla.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно