У пристроях від Ford будуть використовувати технологію вентиляції сидінь на пікапах F-150, передає businessinsider.com. У цій роботі автомобільна корпорація об’єдналась з американською компанією 3M.

Важливо Microsoft використає штучний інтелект для боротьби з коронавірусом

"Ми знали, для того, щоб зіграти свою роль в боротьбі з коронавірусом, нам потрібно буде об'єднуватися з такими експертами, як 3M, щоб розширити виробництво вкрай необхідного медичного обладнання та додаткових матеріалів", — заявив віцепрезидент Ford Джим Баумбік.

Новий респіратор, який поки не пройшов процедуру сертифікації регулюючих органів, складається із капюшона і захисної маски для голови і плечей. Пристрій буде оснащений високоефективною системою фільтрації (HEPA), що забезпечує подачу фільтрованого повітря протягом восьми годин.

Система подачі повітря буде портативною і з живленням від батареї.

Ford розробляє революційний респіратор

Респіратор Ford закриватиме все обличчя, голову і плечі / businessinsider.com

Інша допомога Ford

При цьому Ford вже виробляє захисні маски для обличчя, апарати штучної вентиляції легенів в кооперації з GE Healthcare, а також допомагає розробляти тести на COVID-19.

Крім того, компанія розробляє медичні халати багаторазового використання з матеріалів, які зазвичай використовуються для подушок безпеки в транспортних засобах.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно