Huawei оголосила про початок продажів нового електромобілів під час 19 Шанхайської міжнародної автомобільної виставки. Seres SF5 буде доступний в магазинах Huawei по всьому Китаю.

Цікаво Роботу автопілота Huawei показали у складних дорожніх умовах: відео вражає

Що цікавого у Seres SF5

Електромобіль отримав систему Huawei DriveONE 3-в-1, що додає автономності, а також допомагає підвищити ефективність електродвигуна до рівня моделей світового класу.

Новий Seres SF5 поєднує у собі міський режим із запасом ходу 180 км і режим розширеного запасу ходу з дальністю пробігу понад тисячу кілометрів. Seres SF5 здатний розігнатися від 0 до 100 км/год за 4,68 секунди.

  • Особливості конструкції

Багатофункціональний електромобіль отримав легке алюмінієве шасі і чотири кульових шарніри, передню підвіску на подвійних поперечних важелях та задню трапецієподібну багатоважільну, що забезпечує швидше прискорення, плавність ходу і стабільність на дорозі.

Seres SF5
Електомобіль Seres SF5 / Фото Huawei

Seres SF5 підтримує режим аварійної зарядки, завдяки якому можна заряджати акумулятори інших транспортних засобів (V2V). Його також можна застосовувати як джерело живлення у кемпінгах (V2L), розширюючи можливості використання індукційних плит, стереосистем та іншого обладнання для вдалого барбекю під час зупинок.

Скільки коштуватиме Seres SF5

Вартість автомобіля Seres SF5 варіюватиметься в залежності від версій і становитиме:

  • 246 800 китайських юанів (1 070 000 гривень) для моделі 4WD;
  • 216 800 китайських юанів (940 000 гривень) за модель 2WD.