Представники Facebook уточнили, що у січні під час перевірки систем безпеки вони "виявили, що паролі користувачів зберігалися у внутрішній базі даних у доступному для вільного читання форматі".

Читайте також: Хто з кандидатів та скільки заплатив за рекламу на Facebook: цифри вражають

У компанії звернула увагу на те, що паролі не були видимі ні для кого за межами компанії. Адміністрація соцмережі наголосила, що не було виявлено будь-яких свідчень зловживань, а також того, що співробітники компанії будь-яким чином скористалися цією ситуацією.

Читайте також: Це привернуло нашу увагу, оскільки наша система входу в соцмережу зроблена так, щоб шифрувати паролі, при застосуванні даних методів вони стають нечитабельним. Ми виправили ці проблеми і як сповістимо всіх, чиї паролі, як з'ясувалося, зберігалися у відкритому вигляді,
повідомили у компанії.

Про те що Facebook зберігав паролі сотень мільйонів користувачів у незашифрованому вигляді стало відомо у четвер. Журналіст і експерт з інформаційної безпеки Брайен Кребс заявив, що доступ до понад 400 мільйонів паролів користувачів могли мати близько 20 тисяч співробітників компанії.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно