Щоправда, видаляти інформацію про мітинги будуть лише у США, передає CNN. Так, Facebook вже видалив повідомлення про протести в Каліфорнії, Нью-Джерсі і Небрасці.

До теми У Facebook з’явиться нова реакція на повідомлення через COVID-19: як виглядає лайк

Як пояснив представник Facebook Енді Стоун, протести будуть порушувати принципи соціального дистанціювання, необхідні для зупинки поширення коронавірусу.

"Якщо уряд не забороняє проведення заходу, ми дозволяємо його організацію у Facebook. Але якщо подія порушує обмеження про соціальне дистанціювання, то Facebook не буде їх публікувати", – додав Стоун.

Протести через карантин

Як відомо, у США вже відбулась хвиля протестів – на вулиці вийшли люди, обурені через продовження карантину, адже багато з них втратили роботу.

Протестують проти карантину і в Росії. 20 квітня відбувся мітинг у Владикавказі. Близько тисячі людей протестувати проти карантинних обмежень, через які вони втратили роботу.

Новий підхід щодо фейків

Окрім того, Facebook вирішив фільтрувати фейкові новини про коронавірус. У соцмережі вирішили додати позначку про те, що користувач читає неперевірену інформацію. При цьому видаляти будуть тільки ті пости, які піддають сумніву існування COVID-19 та здатні "завдати фізичної шкоди".

Facebook буде відстежувати користувачів, що лайкають фейки про коронавірус

Користувачі будуть отримувати такі повідомлення вже в найближчі дні / about.fb.com

У соцмережі кажуть, що вони проводять інформаційну компанію про COVID-19 через спливаючі вікна у Facebook та Instagram. Завдяки цьому 350 мільйонів людей переглядають правдиву інформацію про коронавірус.

Але доступ до достовірної інформації – це лише половина проблеми, кажуть у Facebook. Припинення поширення дезінформації також є критично важливим.

"Ми працюємо з понад 60 організаціями, що перевіряють факти, які переглядають наші користувачі та оцінюють вміст більш повідомлень 50 мовами по всьому світу", – кажуть у Facebook.

Facebook буде відстежувати користувачів, що лайкають фейки про коронавірус

Facebook хоче дати користувачам доступ до правдивої інформації / about.fb.com

В соцмережі додають, що наступний етап – це дати змогу користувачам, що взаємодіяли з дезінформацією щодо вірусу, отримати доступ до правдивої інформації з авторитетних джерел.

Ці повідомлення користувачі почнуть отримувати вже в найближчі дні.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно