Користувачі вже почали отримувати повідомлення про необхідність встановлення додаткового захисту для свого акаунта. В іншому випадку Facebook погрожує обмежити доступ до незахищеної сторінки.

Не пропустіть Допомога на відстані: яким має бути сучасне обслуговування клієнтів

Що таке Facebook Protect

Програма Facebook Protect була запущена у 2018 році та розширена перед виборами у США у 2020 році. У межах облікових записів з підвищеним ризиком злому пропонуються більш надійні засоби безпеки, включаючи двофакторну автентифікацію та інші інструменти захисту акаунту, включаючи моніторинг потенційних загроз злому.

З 1,5 мільйона записів, підключених до Facebook Protect, близько 950 тисяч використовують двофакторну автентифікацію. Проте соціальна мережа вважає, що вона повинна використовуватися всіма обліковцями з високим рівнем ризику, тому робить її обов'язковою для таких облікових записів.

Це означає, що якщо користувач, ідентифікований Facebook як схильний до високого ризику зламу, не активує двофакторну автентифікацію після закінчення встановленого періоду, він не зможе отримати доступ до свого облікового запису.

Facebook заявила, що на етапі раннього тестування примусової активації двофакторної аутентифікації функцією скористалося більше ніж 90% користувачів, схильних до підвищеного ризику в Мережі.