Facebook і Twitter заблокували аккаунти Дональда Трампа. Компанії вбачають у його дописах не тільки неправдиву інформацію, а й слова, які провокують насильство. Про це розповіли у NBC.

Найважливіше Сутички у Капітолії США: хронологія подій – фото, відео

Що зробив Facebook зі сторінкою Трампа

Facebook видалив відеозапис, у якому Дональд Трамп закликав прихильників піти з Капітолія. Проблема, звісно, не у цьому заклику, а в тексті, який його супроводжував.

Ми видалили його, бо вважаємо, що це (дописи Трампа – 24 канал) не сприяють зменшенню ризику насильства, а почасти й навпаки,
– повідомили у компанії.

Сторінку Трампа також заблокували на публікацію нових дописів. Але не назавжди, а наразі на 24 години.

Як відреагував Twitter

Twitter також видалив допис Трампа, де він заявляв, що заворушення у Вашингтоні сталися через "крадіжку" у республіканців перемоги на президентських виборах.

Компанія оголосила, що аккаунт Дональда Трампа заблокований щонайменше на 12 годин

Через безпрецедентну насильницьку ситуацію у Вашингтоні ми зажадали видалити три опубліковані сьогодні твіти Дональда Трампа – за неодноразові й серйозні порушення нашої політики громадянської цілісності,
– написали у Twitter Safety.

І додали, що якщо твіти Трамп не видалить, то "обліковий запис залишиться заблокованим".

Чому сторінки Трампа блокують у соцмережах?

Річ у тім, що Дональд Трамп закликав демонстрантів спершу зібратися на акцію протесту, потім знову писав про фальсифікації на виборах, а потім вимагав у своїх прихильників "запам'ятати цей день назавжди".

У соцмережах вбачають в усьому цьому прояви симпатії до демонстрантів, які щонайменше не сприяють деескалації насильства.

Зверніть увагу Дональду Трампу терміново готують імпічмент