Це дасть змогу Facebook скласти конкуренцію Apple. Нагадаємо, саме Apple Watch є найпопулярнішим розумним годинником у світі.

Цікаво Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 6 повністю готовий до випуску

Деталі про смарт-браслет Facebook

Цей розумний браслет буде використовувати спеціальні датчики для перетворення сигналів нервів, які проходять через зап'ястя до долоні, у цифрові команди.

Це можна використовувати для управління функціями девайсу та інтерпретації складних рухів рук. Таким чином, це дасть змогу користувачеві взаємодіяти з віртуальним світом, видимим у віртуальних окулярах, за допомогою рухів кистей і пальців.

Facebook представила унікальний розумний браслет

Facebook складе конкуренцію Apple / Фото tech.fb.com

У Facebook кажуть, що в майбутньому ця технологія дасть змогу власнику маніпулювати з віртуальними об'єктами в реальному світі, а також вводити текст на віртуальній клавіатурі.

Одна з найскладніших проблем у сфері доповненої реальності – це введення даних. Все залежить від того, як люди з ними взаємодіють,
– додав директор з технологій Facebook Майк Шрепфер.

Додамо, що нині багато виробників випускають розумні браслети для відстеження стану здоров'я користувача і отримання повідомлень зі смартфона.

Ідея Facebook – доволі унікальна – використовувати смарт-браслет як систему введення даних у віртуальній і доповненої реальності.